Як знайти свій стиль

Включіть фантазію, наберіться трохи сміливості, врахуйте наступні поради і підберіть свій власний стиль

Кожна жінка прагне виглядати неперевершено, унікально і стильно. Мода змінюється кожен день, і стає важко весь час бути в тренді. Але щоб виглядати стильно, зовсім необов’язково слідувати всім модним тенденціям і сліпо копіювати чиїсь образи. Кожній дівчині потрібен свій власний і неповторний стиль.

Включіть фантазію, наберіться трохи сміливості, врахуйте наступні поради і підберіть свій власний стиль.

Прислухаємося до себе

Насамперед потрібно заглянути всередину себе і визначити, в якому образі вам буде комфортніше за все, і в чому ви відчуваєте себе впевнено і природно. Високі підбори, кежуал або платтячка пін-ап? При цьому потрібно враховувати такі фактори як вік, особливості зовнішності і професію.

Визначаємо тип фігури

Як би вам не хотілося носити весь час облягаючі коктейльні сукні або джинси скінні, потрібно в першу чергу визначити тип фігури, а потім зрозуміти, які речі підкреслять її, а які можуть зіпсувати весь образ.

Всього в природі існує 5 типів фігури:

Прямокутна. Плечі, талія і стегна однакової ширини. Не прикрасять фігуру облягаючі або мішкуваті речі. Вибираючи стиль одягу, віддавати перевагу варто фасонам, що повторюють силует. Це прямі жакети, спідниці і вільні блузи, але з круглим вирізом, який підкреслить груди.

Грушовидна. Тонка, чітко окреслена талія і широкі стегна. У такому випадки, підбираючи одяг, потрібно збалансувати пропорції, візуально звузивши стегна, і надати трохи об’єму у плечах.

V- подібна. Ширина плечей перевищує ширину стегон. Підбираючи одяг для такого типу фігури, потрібно наростити обсяг в області стегон. Спідниці або плаття з басками допоможуть вирішити цю проблему. А ось про рюші і хвилі на сорочках варто забути.

Пісковий годинник. Ідеальні пропорції, при яких плечі і стегна однакової ширини, а талія тонка і чітко окреслена. Для такого типу фігури підійде будь-який одяг, підібрана зі смаком.

О-подібна. Такий тип фігури властивий повненьким дівчатам. Плечі маленькі, а талія набагато більше ніж стегна. Щоб приховати недоліки, ні в якому випадки не підбирайте об’ємний одяг і громіздкі аксесуари. Лінії в одязі, з вертикальним ходом, подовжуючи силует. Найвдалішим вибором буде сукня з непомітною талією.

Визначаємо кольоротип

Багато що в стильному образі залежить від колірної гами, яку вдало підібрати без визначення власного кольоротипу, майже неможливо. Кольоротипів існує всього 4, і вони залежать від кольору волосся, шкіри та очей. Визначивши свій кольоротип, не варто приміряти на себе кольорові гами інших сезонів, так як вони будуть виглядати невдало і неприродно.

Весна: шкіра світла, бліда, з легким рум’янцем, можуть бути яскраві веснянки; волосся найчастіше жовтувато-біляві, золотисто-каштанове, від солом’яного до медово-мідного; очі сіро-зелені або золотисто карі. Підходять всі відтінки зеленого, абрикосовий, персиковий, кораловий, кремовий, бежево-жовтий, колір молочного шоколаду…

Літо: шкіра молочно-біла, бліда, холодного відтінку; волосся світло-русяве, майже біле, з роками набувають попелястий відтінок або темно-каштановий; очі сірі або сіро-блакитні, можуть бути холодного зеленуватого відтінку. Підходять ніжно-блакитні кольори, сріблясті, перлинні, бузкові, бежево-сірі, малинові, вишневі…

Осінь: шкіра з веснянками, без рум’янцю, прозоро-білого або золотистого кольору; волосся від мідно-золотого до червоно-каштанового кольору; очі сірі, блакитні або золотисто карі. Підходять теплі осінні кольори: червоний, золотистий, гірчичний, жовтувато-бежевий, мідний і бронзовий..

Зима: шкіра фарфорового кольору, з якимсь блакитним відтінком; волосся від темно-каштанового до чорного; очі можуть бути яскраво-блакитними, синіми, карими або чорними. Кольорова гамма: білий, чорний, блакитний, синій, фіолетовий, срібло, яскраво-малиновий, бордовий..

Відмінна річ

Щоб створити неповторний стиль, підберіть собі відмінну річ, яка стане доповненням будь-якого образу. Це можуть бути окуляри, шарфики, браслети, капелюшки, прикраси для волосся – все, що спаде на думку. Але ця деталь повинна бути доречною і гармоніювати з усім.

Стежити за модою

Стежити за модою – не означає слідувати їй. Не обов’язково купувати пару шкіряних штанів, якщо вони модні в цьому сезоні. Це нерозумно, не практично, дорого і не факт, що вам вони йдуть. Але спостерігати хоча б за стилем знаменитостей можна, черпаючи корисні деталі для себе. Не менш корисно стежити за модними блогами. Там ви знайдете поради, як стильно поєднувати речі, як зробити чудовий образ з того, що завалялося у шафі, і які речі варто придбати, як базу для безлічі стильних луків.

Експерименти

Знайти свій власний стиль не просте заняття, і без експериментів тут не обійтися. Головне бути сміливим і не соромитися. Міняйте зачіску і колір волосся, сміливо поєднуйте речі, які вам здаються доречними, одягайте те, на що раніше не могли зважитися. Навіть негативний досвід, це ключик до створення власного стилю.

Вчимося поєднувати речі

Правильне поєднання речей – це, мабуть, і є ключ до створення неповторного образу. Є кілька правил, які допоможуть вам уникнути безглуздих помилок:

  • Не потрібно поєднувати між собою речі холодних і теплих кольорів / відтінків;
  • У цілому образі повинно бути не більше 3 кольорів (хіба що, якщо це відтінки одного і того ж базового кольору)
  • Краще підбирати одяг тих кольорів, які підходять вашому кольоротипу
  • Одяг зі щільних тканин потрібно одягати тільки поверх всіх інших
  • Не забивати гардероб непотрібними, але «симпатичними» речами, які ні з чим не поєднуються. Краще придбати пару якісних речей, які стануть базовими для більшості образів (чорні джинси, сорочка чоловічого крою, спідниця-олівець …).

Аксесуари

Ікона стилю, Вікторія Бекхем, завжди говорить про те, що аксесуари – це доповнення будь-якого образу. Окуляри, годинник, сумка, браслети, кільця, хустки. І до цього варто прислухатися, але потрібно знати міру. Не варто використовувати в одному образі більше 3 різних аксесуарів.

Зачіска і макіяж

Жінка може бути чудово одягнена, але з позбавленим смаку макіяжем і поганою стрижкою буде виглядати не кращим чином. Волосся підкреслюють і обрамляють обличчя, тому потрібно експериментувати і підібрати зачіску, яка вас прикрашає.

Що стосується макіяжу, то він повинен відповідати часу і місцю, та не кидатися в очі. Не потрібно виділяти на обличчі відразу кілька деталей: якщо ви нафарбували губи червоною помадою, то утримайтеся від чітких стрілок і тіней, а якщо зробили собі Смоукі айс, то нафарбуйте губи безбарвною кремовою помадою.

Взуття

Важливою деталлю стилю є взуття. Воно повинно бути не тільки модним, але і зручним. Підбори не прикрашають жінку, яка не вміє на них ходити. Краще придбати собі три пари якісного взуття (балетки, човники на шпильці і «жокейські» чоботи) нейтральних кольорів, які підійдуть під всі ваші модні луки. Крім того, мода змінюється від сезону до сезону, а взуття служить декілька років. Щоб заощадити і залишатися в тренді, віддавайте перевагу класичним моделям, які ніколи не виходять з моди.

Дотримуйтесь цих порад, і ви обов’язково знайдете свій неповторний і унікальний стиль.

За матеріалами SEPTEMBER

Залишити відповідь