Поєднання непоєднаного: А ви пробували квашений огірок з медом або ж солодку бабку зі шкварками?

Часто люди поєднують, здавалося б, зовсім непоєднувані речі

Коли я вперше побачила як моя подруга з апетитом їсть квашений огірок із медом, у мене був шок. Коли шок трішки минувся несподівано для себе я погодилась скуштувати цей незвичайний «делікатес». Спершу моя свідомість і смакові рецептори трішки боролися. «А це як можна їсти?» – боровся мій здоровий глузд. «Ну, так собі, цікавий смак», – спрацювали смакові рецептори.

Харчові уподобання можуть розповісти не тільки про звички, традиції, поширені у певному суспільстві, а й пояснити стан здоров’я людини. Дослідники запевняють, що солоної їжі кортить людям, які мають проблеми із сечостатевою системою: цистит, простатит, запалення придатків. Також потяг до солоного може свідчити про зниження імунітету.

Нестримне бажання солодкого свідчить про нервове і розумове перенапруження. Якщо кортить чогось гіркого, можливо, це сигнал про «зашлаковану» травну систему або те, що й організм перебуває у стані інтоксикації. А от цікаво, про які тривожні сигнали свідчить бажання з’їсти ковбасу кров’янку із молоком. Або ж яблуко в прикуску зі свіжою булкою? Часто люди поєднують, здавалося б, зовсім непоєднувані речі. Моя знайома, наприклад, полюбляє солодку макаронну запіканку із солоними шкварками. І від такого поєднання цих продуктів вона отримує задоволення.

Покопирсавшись у гастрономічних звичках, я відшукала й свої незвичайні уподобання. Мені подобається пити солодкий чай (хоча завжди я п’ю чай взагалі без цукру) із солоною сиров’яленою ковбасою або в’яленим м’ясом. Поєднання солодкого напою і солоного м’яса у моїх рецепторів не викликає ніякого бунту. Від такого поєднання я отримую тільки задоволення.

А які незвичайні поєднання продуктів полюбляєте ви? Пишіть у коментарях свої варіанти.

Підписуйтеся на сторінку «Світлана» і першими дізнавайтеся про нові публікації на сайті

Залишити відповідь