Неправильне правильне харчування

Найголовніше правило – баланс харчування без крайнощів

Всі ми чули про правильне харчування, але чи просто організувати правильний раціон? Найголовніше правило – баланс харчування без крайнощів. Розберемо основні помилки при самостійній побудові дієти разом із консультантом з харчування, нутриціологом, біохіміком Оленою Костюк.

Відмова від жирів

Не їсти жирне – дуже часта помилка людини, що худне. Уникайте трансжирів: ковбасу, маргарин, магазинну випічку. Вживайте більше ненасичених жирів: авокадо, оливки, лляне та кунжутне масло, рибу.

Пити мало води, щоб не накопичилась в боках і під очима

Від цього ваш шлунково-кишковий тракт не має змоги працювати ефективно. Провокуються закрепи, здуття, порушується баланс мікрофлори.

Без цукру, без жиру без глютену

Дуже часто чути: чому я не втрачаю вагу, адже їм все без цукру, нежирне, безглютенове.
Відмова від конкретних жирів чи цукру не зробить вас худими, відмовитись потрібно від продуктів із надлишком цих речовин.

Фруктові соки

Чомусь заведено вважати, що фруктові соки – це дуже корисний напій. Але в них величезна кількість фруктози, яка точно не допоможе вам у процесі схуднення.
Вода – це ідеально збалансований напій, насичений необхідними мінералами. Краще їсти фрукти, в них менше цукру, є клітковина і пектин.

Не їм після 18.00

Уявіть, ви лягаєте спати о 23.00, а час вашого сну 7 годин, перерва між їжею складе понад 12 годин, як наслідок, організм почне запасати вагу, а не втрачати.
Краще рішення – легкий, білково-овочевий перекус за 2 години до сну: склянка йогурту з насінням чіа, салат, варене яйце, сир або твердий 20% сир з трав’яним чаєм.
Дієта – це ще і режим активності та відпочинку.
Отже, спимо по 7-8 годин, тренуємось або рухаємось регулярно, у своєму ритмі.

Залишити відповідь